w w w . m y m e r a j . i r

بسم رب فاطمه سلام اله علیها

قائم مقام لشکر 27 محمد رسول الله(ص) از افتخارات میهن اسلامی و از ستارگان پرفروغ آسمان انقلاب اسلامی است.
این شهید گرانقدر با احساس مسئولیت انقلابی در دوران دانشجویی خود که مقارن با حساس ترین مقطع تاریخ معاصر بشری یعنی انقلاب اسلامی و دفاع مقدس بود، شجاعانه و با ایمان مستحکم دست به انتخابی بزرگ زد و مردانه پای در راه آرمان بلند صیانت از سرزمین و حریم فرهنگ و استقلال و عزت میهن اسلامی نهاد و نمونه دانشجوی مسلمان آگاه و آرمانی را به زیبایی به تصویر کشید.
دانشجوی دانشکده مهندسی صنایع دانشگاه علم و صنعت، معلم مکتب نهج البلاغه، فرمانده سپاه استان همدان،قائم مقام فرماندهی لشکر 27 محمد رسول الله(ص)،از جمله منصب هایی بود که در اختیار داشت.

همرزم حاج احمد متوسلیان و حاج ابراهیم همت بود.و در کنار این دو فرمانده در لشکر 27 محمد رسول ا... مردانه می جنگید.

خانواده اش فکر میکردند در سپاه همدان باغبان است. هرجایی که می رفت اگر چهره اش شناخته میشد از آنجا مهاجرت میکرد . برای همین به او مهاجر می گفتند
شهید شهبازی از بارزترین چهره های تقوا و پرهیزگاری و از فرماندهان مقتدر دوران 8 سال دفاع مقدس بود، که به جرات می توان گفت نقش به سزایی در جنگ 8 ساله ایفا نموده استسردار شهید محمود شهبازی در 2 خرداد سال 1361 شربت شیرین شهادت را نوشیدند.

کنار سنگر مخابرات جنازه ای قرار داشت چفیه قرمز عربی رو صورتش بود یه نفر تو جبهه ازین چفیه ها داشت باور کردنی نبود ... یعنی پرستوی مهاجر هم بالاخره پرواز رو یاد گرفت
سردار حاج محمود شهبازی می گفتند: «من استمرار حرکت انبیاء را در ولایت فقیه می بینم

 

دعایمان کنید

 

یازهرای مرضیه سلام اله علیها

ارسال نظر


کد امنیتی
بارگزاری مجدد