w w w . m y m e r a j . i r

بسم رب فاطمه سلام اله علیها

بسم الرب الشهداء و الصدیقین
وَلاَ تَحْسَبَنَّ الَّذِینَ قُتِلُواْ فِی سَبِیلِ اللّهِ أَمْوَاتًا بَلْ أَحْیَاء عِندَ رَبِّهِمْ یُرْزَقُونَ آل عمران/۱۶۹گمان نکنید آنان که در راه خدا کشته می‌شوند جزء مردگانند بلکه زنده‌اند و در نزد پروردگارشان روزی می خورند.ملتی که شهادت برای او سعادت است پیروز است. امام خمینی      اینجانب جواد عنایتی وظیفه شرعی خود دانستم این وصیت‌نامه را بنویسم.
به نام خدا و با درود بر رهبر مستضعفان جهان اسلام امام خمینی و با درود و سلام بر تمامی شهیدان راه اسلام که تنها برای زنده نگاه داشتن دین مبین اسلام بر علیه ظلم قیام کردند قبل از هر چیز از خدا می‌خواهم که گناهان مرا ببخشد و مرا در زمره یاران خود قرار بدهد چرا که جز او کس دیگری نیست که صاحب اختیار این عالم باشد.
یکی از ویژگی‌های انقلاب اسلامی ایران نقش حساس شهادت در پیروزی آن است و این همان بعدی است که تاکنون برای ابر قدرتها و دشمنان انقلاب ما مجهول مانده و آنان با جهان بینی مادی خود برای همیشه از شناخت واقعیت جهات معنوی آن عاجزند. شهادت میراث ائمه اطهار (ع) و اولیاء خداست که به امت مسلمان رسید و برای انسان مرحله‌ای از فوز و کمال وجود دارد که بدون شهادت امکان رسیدن به آن نیست.
شهادت انسان را به اعلای ملکوتی می‌رساند و چقدر شهادت در راه خدا زیباست. خدایا شهادتم را در راه اسلام و قرآن که خاری در چشم دشمنان است بپذیر. چرا که شهادت تزریق خون است به پیکر اجتماع و وظیفه هر فرد مسلمان است که در مقابل تجاوزات دشمنان بیگانه از دین و میهنش دفاع کرده و از آنجائی که بنده خود را یک فرد شیعه و مسلمان یافتم دفاع از اسلام و میهن عزیز را وظیفه شرعی دانستم و به سوی جبهه های جنگ آمدم تا دست تمام غارتگران شرق و غرب را از این مملکت اسلامی کوتاه کنم.

آگاه باشید که اگر بنا نبود ما حکومت نه شرقی نه غربی را در جامعه پیاده کنیم هرگز حاضر نبودیم ذره‌ای از پیکرمان را در راهش قربانی کنیم. اگر بنا نبود نظام جهوری اسلامی را در اقصی نقاط جهان پیاده نمائیم هرگز حاضر نبودیم از عزیزترین هستی خویش یعنی جان درگذریم.
ما با کشته شدن خود حقانیت نظام جمهوری اسلامی را به جهانیان ثابت می‌کنیم  و تا زنده ایم دست از ایده و آرمان بر حقمان بر نمی داریم و سراپا گوش به فرمایشات پیامبرگونه امام عزیزتر از جانمان خمینی کبیر هستیم.  ای ملت آماده در صحنه! بر شماست که از [فرمانهای] جانبخش امام عزیز را تبعیت کنید. بدانید که نظام جمهوری اسلامی به وجود امام بت شکن افتخار می کند. هوشیار و آگاه باشیدکه سعادت و خوشبختی امروز در گرو تبعیت و پیروی از دستورات این ثلاله پاک رسول خدا (ص) و حضرت زهرا (س) و فردا تبعیت از رهبری آینده است.

بر شماست که به این شعار گرم و دلنشین که: پیام خون شهداء اطاعت از [] جامه عمل بپوشانید که اطیعو اللهوصیتم به پدرم و مادرم اینکه امیدوارم که برای از دست دادن من غصه نخورید که شهادت حد نهایی تکامل انسان است و خود را برای جهاد در راه خدا مهیا سازید. امروز روز پیروزی مستضعفین و مستکبرین است. پدر و مادر و خواهرانم در هر کجا که هستید این انقلاب و امام را تنها نگذارید و نگذارید که دشمنان اسلام به این انقلاب ضربه‌ای وارد کنند که همه از وجود مبارک امام امت خمینی کبیر است.وصیتم به برادرم این است که راه من را ادامه بده و به تحصیلات خود ادامه بده چون ایران احتیاج به شما جوانان دارد تا از زیر یوغ این ابر قدرتها رهایی باید و بدان که راه خدا بهترین و برترین راه هاست. پوینده و کوشنده {باش}

وصیتم به مادرم: مادرم چون کوه باش و چون کوه استقامت کن و از یاد خدا غافل مباش. در راه دین بکوش که هر چه بکوشی باز کم است.وصیتم به خواهرانم که زینب گونه پیام شهیدان راه خدا را به گوش [دیگران] برسانید وزینب گونه راه شهیدان را ادامه دهید.
وصیتم به دوستانم این است که راه شهیدان را ادامه بدهید و خون شهید را [پایمال] نکنید

دعایمان کنید

یازهرای مرضیه سلام اله علیها

 

 

 

ارسال نظر


کد امنیتی
بارگزاری مجدد