w w w . m y m e r a j . i r

بسم رب فاطمه سلام اله عليها

وصیت نامه سردار رشید اسلام  شهید سید رضا رحمتی

 ولا تقولو لمن یقتل فی سبیل الله اموات بل احیاء و لکن لاتشکرون   به آنانکه در راه خدا کشته شدند مرده نگوئید بلکه آنان زنده اند و شما درک نمی کنید.(قرآن کریم - سوره بقره آیه 153) بارالها شهادت چه سعادت عظیمی است که نصیب بندگان خاص خود فرموده ای که ما از آن محرومیم اکنون من به مادران و پدران مربی این بندگان خاص خدا و همسران و بازماندگان این عزیزان بجای تسلیت تبریک عرض می کنم  (امام خمینی) 

با درود بر آقا امام زمان (عج) و نائب بر حقش امام امت و امت شهید پرور ایران و در خواست رحمت واسعه برای جمیع شهدای اسلام و سپاس به درگاه خداوند متعال که بر ما منت گذارد و راه هدایت بسوی خود را از همه ظلمتها و تاریکیها به ما نشان داد.مدتها بود که با خودم عهد کرده بودم چند جمله ای را بعنوان وصیت و یادگاری از یک شهید به روی کاغذ بیاورم ولی هر وقت خواستم اقدام به این کار بکنم سست شدم و شک کردم که آیا مگر ممکن است این سعادت عظیمی که به فرموده حضرت امام نصیب بندگان خاص خدا می شود به من عاصی و حقیر عنایت شود آیا مگر شوخی است. تا اینکه بعد از مدتها تلاش و استغاثه به درگاه خداوند توفیق یافتم تا در یک بعدازظهر روز جمعه، بعد از ادای صلوه جمعه اقدام به نوشتن این چند خط بنمایم.خدایا ترا شکر می گذارم که در این دنیای فانی از بین همه تاریکیها و زشتیهای دنیوی صراط مستقیم خود را بر این حقیر نمایان کردی. من که در همه مدت عمرم بعد از هدایتم بجز طلب عفو و رحمت تو کار دیگری نداشتم لذا اینک نیز دست به دعا بر می دارم که، خدایا مرا نیز در زمره شهدای در راهت قرار بده.

برادران و خواهران من، زمان و موقعیت بسیار ارزشمند و حساسی است که به سادگی و ارزانی بدست شما نیامده. ارزش این زمان حاصل یک عمر تلاش و خون دل های امام و یاران واقعی اوست و بهای بدست آمدن آن خون بهترین عزیزان این امت است که مظلومانه در راه احیای اسلام عزیز ریخته شد و در استمرار این ارزش و بها سوز دل خانواده معظم شهداست که آگاهانه و ابراهیم وار عزیزان خود را در راه خدا قربانی نمودند، پس این زمان را قدر بدانید که دیگر تکلیف بسیار سنگین است.

خدایا تو خود شاهد هستی که من رسیدن به این فیض عظما را مدیون همین ارزشها بوده و هستم و صراط مستقیم رسیدن به تو را از این راه یافتم.و شما ای امت حزب الله، که حق عظیمی بر گردن من دارید از همه شما حلالیت می طلبم و از شما می خواهم بدور از همه اختلافات و وسواس شیطانها در پیروی و اطاعت از امام امت و از این انقلاب خونرگ اسلامی خود تا اتصال به انقلاب جهانی حضرت ولیعصر به راه خود ادامه دهید و نگذارید شیاطین با حیله های مختلف مثل فساد و هرج و مرج و گرانفروشی و نفاق، خدایی ناکرده شما را مایوس کنند، ثابت قدم و استوار و صبور باشید که خداوند متعال با صابران است.در پایان به عزیزان بسیجی که نور چشم امام و امت و خار چشم دشمنان اسلام هستند توصیه می کنم در مساجد وحدت خود را حفظ کنید با هجوم خود جبهه ها را گرم نگه دارید.

خانواده شهدا را فراموش نکنید. دست از دعا و مناجات بر ندارید. امام را یاری کنید و همیشه برایش دعا کنید  اللهم اجعلنی من جندک و اولیائک    واسلام علی عبادالله الصالحین  خدایا خدایا تا انقلاب مهدی خمینی را نگهدار                    30    /خرداد 1365

دعایمان کنید

یازهرای مرضیه سلام اله علیها

ارسال نظر


کد امنیتی
بارگزاری مجدد