w w w . m y m e r a j . i r

بسم رب فاطمه سلام اله علیها

قاسم در سال 1342 پا به عرصه هستی نهاد و در سایه عنایت خداوند متعال و تلاش بی‌وقفه خانواده با تربیت اسلامی رشد نمود. در سن 7 سالگی به مدرسه رفت و آموختن علم را آغاز نمود. اسلامیان بعد از اخذ مدرک دیپلم در سال 1363 به دانشگاه راه یافت و توانست مدرک کاردانی امورتربیتی را از دانشگاه شهید چمران دریافت نماید و سپس در رشته‌ی مترجمی زبان فرانسه در دانشگاه علامه طباطبائی به تحصیل بپردازد چندی بعد شغل معلمی را برای خویش برگزید. سال 1358 با جهادسازندگی نیز همکاری نمود. تا اینکه برای دفاع از حریم ایران اسلامی از طرف سپاه پاسداران به جبهه رفت. وی با عنوان فرمانده تیربارچی و آرپی جی زن حماسه آفرینی‌ها کرد و در دوران جنگ یکبار مجروح شد. سرانجام در سال 1365 در سن 23 سالگی خون سرخش زمین فاو را آراست، تا در صحرای محشر و در مقابل عدل بی‌پایان الهی سندی بر مظلومیت شیعیان زهرای اطهر (س) باشد. مزار پاکش در بابل امیرکلاه قرار دارد.

قسمتی از وصیت نامه شهید:

برهه ای که در آن زندگی میکنیم یکی از پچیده تریم زمانهاست و مقطعی از تاریخ را طی میکنیم که فرازی والا دارد. مسئله جنگ و رهبری هشیارانه حضرت امام خمینی و هدایت فکری و معنوی ایشان از هر جهت نمونه است و جنگ وسیله ای جهت خودسازی و رحمتی است که انسانها را به الله نزدیک تر و به هدف فطری که قربه الی الله است می رساند...

خدایا مرابه خود مشغول ساز تا به جز تو فکر نکنم و بجز خواسته تو عمل نکنم.

خدایا من محتاج و مسکینم و بسوی تو عرض مسکنت میکنم و برمن ترحم کن و نومیدم مساز.

الهی وربی من لی غیرک خدایا من جز تو کسی رو ندارم

خدایا مرا بر آن داز که خالصانه ترا پرستش کنم و خالصانه و مطهر در راه تو جان بازم.

خدایا مرا از آتش جهنم محفوظ بدار و در مقابل هوای نفس پیروز بگردان .

عزیزان زندگی فانی است ما نه متعلق به خانواده ایم و نه متعلق به کسانی دیگر بلکه از خداییم و به سوی او خواهیم رفت.

دنیا محل عبور است و آخرت محل اقامت است. دنیا کشتگاه و آخرت محل کشت است. پس ای انسانها توشه آخرت مهیا کنید و خود را برای مرگ آماده سازید که سرانجام و نتیجه زندگی است . خدا را در نظر بگیرید و در غیبت آقا امام زمان (عج) برای فرج آن بزرگوار بسیار دعا کنید.

برای فرج آقا امام زمان(عج) با تمام خلوص نیت و زاری وتضرع دعا کنید ،دعای کمیل و زیارت عاشورا و دعای صبح وزیارت وارث را زاید بخوانید و برایمان طلب آمرزش کنید.

 

)نامة مذكور 48ساعت مانده به شهادت، از طرف شهيد به برادرش حسين اسلاميان كه در گردان ديگري بود فرستاده مي‌شود(

 « بسمه تعالي»

اميد به پيوندي قلبي به كاروان راهيان كربلا و فتح و گشايش كربلا به محضر برادر حسين اسلاميان. با علم به اينكه راه كنوني ما راه مخلصان و پيوستگان حق و حقيقت است، فضيلت آن است كه توان خود را فقط و فقط براي خداوند بكار بگيريم و لاغير. پدر مرحوم ما هم چنين انتظاري از ما دارد، باشد كه سربازي شايسته براي او باشيم. برادرم فعلاً در قرارگاه خاتم‌الانبياء هستيم. در مكاتبات بعدي جاي مشخص خود را به حضور مي رسانم.

دعایمان کنید

یازهرای مرضیه سلام اله علیها